Sesli Sohbet, Kameralı Sohbet, Kameralı Chat, Sesli Chat, Görüntülü Sohbet
Follow @webdeveloperRT
32

kameralısohbet

0 YORUM YAPILDI 31 Oca Salı 19:03 490 Görüntüleme

kameralısohbet : Nasıl ve kimlerle yapılır.Öncelikle ineternet sıktınız olmaması gerekmektedir Google arama motoruna girmek istediğiniz sitenin adını yazarak arama botonuna basmalısınız ve ilk sıradaki anahtar kelimeye tıklayarak sitenin anan sayfasına ulaşmış olacaksınız ana sayfada önerilerle karşılaşacaksınız üye ol misafir girişi gibi vs benzer şeyler olacak siz daimi kalacaksanız sohbet sayfasında üye olmanızda fayda var. Sizin kulandığınız rumuzunuzu veya nikinizi birbaşkası kulanamayacaktır.

Kendinize bir nik belirleyerek yazınız ve enter tuşuna basınız ilk oda olan genelde mp3 odası olarak belirlenmektedir. sohbet sayfasına ulaşıldıktan sonra farklı farklı oda isimleri görülür sizde arkadaşlarınız hangi odadaysa sizde o odaya giderek sohbete katıla bilirsiniz am ayeniyseniz tek tek odaları gezerek sohbetin en güzel olduğu odaya takıla bilirsiniz özel odalarda bulunmaktadır.

Canlı ve online insanlar bulunmakta farklı şehirlerde,farklı ilerde,köylerde ya  bancı ülkelerde katılan üyeler bulunmaktadır. gün gün tanışarak arkadaş çevrenizi çoğaltırsınız daha candan daha samimiyetlikler ortaya çıkar.

Kameralısohbet : Sayfasında tanıdığınız samimi olduğunuz arkadaşlarınızla kameralı sohbetler gerçekleştire bilirsiniz sohbet sayfasında yazı yazdığınız yerin üstünde kamerayı anımsatan bir işaret göreceksiniz ona tıklayarak bulunduğunuz odada genele wep cam açmış  olacaksınız oda içerisinde bulunanlar sizi tanımak görmek isteyenler. Sizin rumuzunuzun kenarında bulunan göz dediğimiz yere tıklayarak sizi görme sağlayacaktır.

Online ve kameranızın olduğu zaman sohbet sayfamızda kameralısohbet gerçekleştirebilirsiniz? Saygılarımla iyi sohbetler iyi eğlenceler dilerim

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Canlı Kameralı Sohbet

Değerli misafirlerimiz sizler için özel olarak hazırladığımız Yeni Temamız İle Sizlerleyiz

Kameralisohbet.net yeni teması esfox ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır, sizlerde yeni tem...

Asilbeyaz KameralıSohbet

Kameralısohbet sistemlerinin öncüsü asilbeyaz art...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar Sesli Sohbet ve Kameralı Sohbet hizmetlerini sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız.

+90 (000) 000 00 00

Bu sitenin Alt yapısı ve Seo hizmetleri Kameralı Sohbet tarafından sağlanmaktadır.Reklamı Kapat