Sesli Sohbet, Kameralı Sohbet, Kameralı Chat, Sesli Chat, Görüntülü Sohbet
Follow @webdeveloperRT
32

seslisohbetses

0 YORUM YAPILDI 06 Şub Ptesi 18:40 931 Görüntüleme

Seslisohbetses : Canlı yayın geceleri düzenlenerek canlı şiirler düzenlenerek eğlenceleri sınırsız hala geitrmektedir.

Sohbet sayfasında en çok ağırlık verdikleri misafirlerle ilgilenmeleri misafirlere mik önceliği vererek unser,misafir beğenisi kazanmaktadır.

Şiir gecsini cumartesi akşamı düzenleniyor katılmak isteyen herkes şiir odasına toplanarak sırayla şiirler okunmaktadır. Birinci.ikinciüçüncü olan arkadaşlara ödülendirilmektedir.

Ödüleri birinci olana özel oda ve tüm yetkiler verilmektedir. ikinci olan kişiye sfat 2 görevli verilmekte üçüncü olan kişiye sfst 1 verilmektedir.

Bu durumda hem site sahipleri hem yarışmacı arkadaşlar mutlu olmaktadı sesli sohbetses : pazar akşamları canlı kmarelı şarkı yarışmaları yapılmaktadır. yukarda belirtiyim gibi bu defaca canlı şarkı yarışması odasında toplanarak yarışma başlar herkes sırayla mikrofon alarak veya kamerasını açarak mikrofon alarak seslisohbetses,ve kamrealı canlı sohbet gerçekleştirmektedir.

Haftanın beş günü çalışıp yoruluyor ve iki gün barı evimizde eğlenceli zaman geçirelim kahvemizi alarak bilgisayarınızın başına geçerek haftasonunuzu eğlenceli hale getiriyoruz arkadaş aramanıza gerek kalmadan gününüzü gün edebilirsiniz tek yapmanız gereken seslisohbetses,sesli sohbetses adresimizi ziyaret etmeniz yeterlidir kendinize güveniyorsanız şiir okurum bende varım diyorsanız canlı şarkı okurum diyorusanız buyurun gelin hafata içide aktif olan sohbet sayfamızda müzikler çalarak sohbetler ederek zamanımızı geçiriyoruz siz misafirlerimizin eğlenceli sohbetlere doyamayacağınız anlar yaşayarak kiyifli zman geçireceksiniz saygılarımla

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Canlı Kameralı Sohbet

Değerli misafirlerimiz sizler için özel olarak hazırladığımız Yeni Temamız İle Sizlerleyiz

Kameralisohbet.net yeni teması esfox ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır, sizlerde yeni tem...

Asilbeyaz KameralıSohbet

Kameralısohbet sistemlerinin öncüsü asilbeyaz art...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar Sesli Sohbet ve Kameralı Sohbet hizmetlerini sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız.

+90 (000) 000 00 00

Bu sitenin Alt yapısı ve Seo hizmetleri Kameralı Sohbet tarafından sağlanmaktadır.Reklamı Kapat