Sesli Sohbet, Kameralı Sohbet, Kameralı Chat, Sesli Chat, Görüntülü Sohbet
Follow @webdeveloperRT
32

seslichatvip

0 YORUM YAPILDI 07 Şub Salı 16:29 934 Görüntüleme

seslichatvip : Activix sistemi olarak çalışmaktadır. Site girişinde bulunan activex yüklemeniz gerekmektedir yüklemediğiniz takdirde sohbet sayfasına giriş yapmazsınız exporul sayfasında giriş yapmalısınız sohbet sayfalarımız krom,sanbox VS buna benzer sitelerde girlmesi zor olur genelde exporul sayfasını kulanmanız gerekmektedir.

Yükleme tamamlandıktan sonra sayfayı yenileyerek sohbet sayfasına yeniden giriş yapa bilirsiniz seslichatvip yazılı chat,kameralı sohbet,seslisohbet,sesli sohbet,kamerada sohbet,chat chat, vs sohbetlere katıla bilşrsiniz eskiden beri bilindiyi gibi mırç sayfaları vardı orda nasıl yazılı chat yapıyorsak şimdide hem yazlı kem mikrofonda hemde kameralı sohbetler gerçekleştirilmektedir.

sesli chatvip : De kendini geliştirerek yeni nesil sohbet polatforumlarını arasına katılmıştır. Seviyeli sohbetin tek adresi 

 

    0 Yorum   Yorum Yap

    Yorum Yapın

    GÖNDER
Canlı Kameralı Sohbet

Değerli misafirlerimiz sizler için özel olarak hazırladığımız Yeni Temamız İle Sizlerleyiz

Kameralisohbet.net yeni teması esfox ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır, sizlerde yeni tem...

Asilbeyaz KameralıSohbet

Kameralısohbet sistemlerinin öncüsü asilbeyaz art...

Türkiyenin ve Avrupanın en eski sesli ve görüntülü arkadaslık sitesi olarak 2000 yılından bugüne kadar Sesli Sohbet ve Kameralı Sohbet hizmetlerini sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız.

+90 (000) 000 00 00

Bu sitenin Alt yapısı ve Seo hizmetleri Kameralı Sohbet tarafından sağlanmaktadır.Reklamı Kapat